Vážení příznivci farmy, přátelé a kamarádi,

po delší odmlce se opět hlásíme z farmy. Nevěřili byste tomu, ale loni na podzim se zároveň s medvědy, hlodavci a jinou havětí uložily k zimnímu spánku i naše stránky a nebyly k probuzení, i když jsme s nimi všelijak třepali a snažili se je vylovit ze serveru, který z nějakého záhadného důvodu spadl a už nikdy nevstal. Ti z vás, kteří tomu rozumí, se teď vědoucně šklebí, my ostatní to těžko kdy pochopíme, neboť ani nevíme, co to je cloud atakdále.

Stránky obživly a nás zajímají zvířátka.

Na farmě jsou teď ovce, kozy, slepice, pes Míša, 2 kočky a strašlivý kocour Uršulák, který se furt někde pere a přichází domů ráno, celý pocuchaný. Další zvířata budeme postupně nabírat a budeme vás informovat o všem, co se zde šustne.

Zatím užívejte odcházející zimy, zde v horách zábava nekončí, potkáváme se na lyžích, hodujeme v restauracích na Nové louce, na Královce. Na Knajpě do sebe lejeme litry piva, čaje a horké griotky, protože odevšad jsme sem nahoru museli vydupat s vyplazeným jazykem. Je to skvělé a brzo nám ten sníh potvora sleze a bude Utrum. Začnou jarní práce na farmě. Ale také vyleze jarní sluníčko a spousta trávy a kytek, začnou lítat mouchy, za nimi přilítnou vlaštovky, narodí se myši, na obloze se objeví dravci, začne ten neuvěřitelný koncert přírody.

Fotka týdne
misa-v-restauraci
Aktuálně
    počítadlo.abz.cz